فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: توسعه زیرساخت های هوشمند سازی پلیس ، همچون پایش تصویری از الزامات افزایش احساس امنیت و گامی موثر در جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ علی اصغر جمالی در نشست خبری که در محل ستاد این فرماندهی برگزار شد با اشاره به شعار پلیس هوشمند، امین مردم در سال 98 از اجرای 110 ویژه برنامه در 7 محور خبرداد و اظهار کرد: امروز در سایه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب در سایه پشتیبانی مردم ولایتمدار، ایران به یکی از قطب های برتر منطقه تبدیل شده است و این مسئله موجب شده است که مسئولیت همۀ ما بیشتر شود.
وی در تشریح محورهای ویژه برنامه های گرامی داشت هفته نیروی انتظامی در جزیره کیش افزود: 110 برنامه ویژه در7 محور، گام برداشتن در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و نگرش جوانگرایی و مردم سالاری دینی، معرفی پلیس اخلاق مدار در تراز جامعه اسلامی، تقویت جایگاه اجتماعی پلیس با حمایت مردم و رسانه ها، توسعه برنامه های آموزش همگانی، گسترش تعامل با سازمان ها، دستگاه ها و نهادها دیگر در عرصه خدمت به مردم، مسئولیت پذیری پلیس و امنیت و اقتدار و مرزبانی در هفته گرامی داشت ناجا در جزیره کیش اجرا می شود.

تلاش دشمن بر فشار حداکثری
سرهنگ جمالی با اشاره به تلاش های دشمن برای به زانو درآوردن و تسلیم ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: دشمن تلاش می کند تا با تحریم ها و فشار حداکثری ما را پای میز مذاکره بکشاند، اما این اتفاق هرگز روی نخواهد داد.
فرمانده انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه امنیت نعمتی بی بدیل است که بدون آن هیچ جامعه ای در مسیر رشد و بالندگی قرار نخواهدگرفت، تاکیدکرد: با توجه به تغییر رویکرد و پیچیده شدن جرایم و افزایش آن در فضای مجازی، باید پلیس نیز به تجهیزات روز مجهز و هوشمند شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up